Сергей Нагорный (holy_mozart) wrote,
Сергей Нагорный
holy_mozart

КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ 🏰 Що Подивитись І Де Поїсти? Моя Третя Поїздка В Це Місто!

Я приїхав в Кам'янець-Подільський втретє. Не дивлячись на те, що я вже майже все бачив, поїздка видалася цікавою і насиченою. Я провів одну ніч в новому хостелі SvitHub, а потім поснідав в ресторані Ешер. Після цього ми трошки прогулялись по новому місту і пішли на обід в ресторан Тераса Гриль & Піца. Після обіду ми відвідали фортецю, а звідти на електромобілях проїхались вулицями старого міста з невеличкою екскурсією. Потім ми заглянули в музей мініатюр "Замки України". І після того повечеряли в одній із веж фортеці.
На наступний день я переселився в готель Тарас Бульба, де і поснідав в місцевому ресторані. Зранку ми побували на Туристичному форумі, що відбувався з нагоди відкриття Туристичного сезону. Обідали ми в кав'ярні "Кава від поліцмейстера", де познайомились із власником цього закладу. Далі ми побували на Алеї Кохання, біля Нижньої Польскої брами і Порохових складів. Звідти ми повернулись до старого міста на мотоциклах. Також мені пощасливилось побувати зверху на ратуші, і наблюдати за встановленням нового рекорду України. Веселе завершення нашої поїздки пройшло в ресторані "Ля мажор".

https://youtu.be/snHkqhz4FXQTags: Украина, видео, путешествие
Subscribe

Posts from This Journal “Украина” Tag

promo holy_mozart february 26, 2012 09:32 65
Buy for 100 tokens
Рассортировал список самых интересных постов моего журнала по темам. Теперь, если вам интересно, будет проще найти интересующую вас запись. Посты размещены в хронологическом порядке (сверху новые) и разбиты на тематические категории. Возможно, мне нужно в чем-то доработать список? Советуйте!…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 34 comments